Літо в Англії

Великий вибір курсів англійської

для дітей в кращих мовних школах Англії (без дорослих)

Залиште заявку
і отримайте детальну консультацію

Вивчайте англійську в Англії!

Літні табори для дітей в Англії
за цінами виробника + професійна консультація експерта

Отримати каталог
літніх курсів
Підготовка до британської школи
Англійська + академічні предмети
Загальна англійська
Англійська + спорт
Англійська + екскурсії
Англійська + розваги
Конструктор літніх курсів

Загальна англійська

Англійська + розваги

Англійська + академічні предмети

Підготовка до британської школи 

Англійська + спорт

Англійська + екскурсії

Подивися відео зняте
спеціально для тебе:

Наші послуги з підбору школи і організації поїздки оплачуються самою школою, Вам це не буде коштувати ні копійки. За винятком додаткових послуг, якщо такі знадобляться.

«Так, наші фахівці допомагають відкрити візу

Вартість курсів залежить від багатьох факторів: тип курсів, кількість навчальних тижнів, тип проживання, різноманітність позакласних занять.
В середньому від 500 фунтів на тиждень

Ви не перша сім'я,яка відправляє дитину на курс до Англії. Не хвилюйтеся - процес давно відпрацьований і цілком безпечний. У школі діти перебувають під постійним наглядом, в місто випускають тільки з дозволу батьків, і лише в складі організованої групи. Після уроків хлопці грають в різні ігри, їздять на екскурсії, відпочивають і розважаються. Якщо знадобиться якась допомога на місці, ми в Англії, якщо що допоможемо

Більшість шкіл не ставить жодних обмежень в плані початкового рівня знання мови. Діти пройдуть тестування після прибуття в школу і будуть розподілені в групу відповідну їх рівню.

Запишіться на мій
безкоштовний вебінар…

“10 міфів про літні курси
в Англії”

Залиште заявку
і отримайте детальну консультацію

Наталя Горюнова

Хотіла відзначити ваше прагнення допомогти клієнту в будь-який час! Основна робота в моєму випадку припала на вихідні дні і ви зробили все можливе. У мене була непроста ситуація, проте, ви знайшли вихід і дали дуже конкретні рекомендації, чого я не отримала від інших кількох агенств, які спочатку відгукнулися на мій запит. Ще раз дякую вам за ваш професіоналізм, компетенцію та конкретну орієнтацію на клієнта.

Анна Сотникова

Відповіли на всі запитання, допомогли зібрати документи, оформити анкети, отримати візи, знайшли відповідне житло і літні школи для покращення англійської.
Протягом всього процесу тримали в курсі справи, оперативно реагували на прохання, пропонували зручні рішення тих чи інших проблем. Персонал дуже ввічливий і чуйний. Загалом ми залишилися дуже задоволені результатом!

Марія Лазарева

Навчання синові сподобалося, спорт був просто чудовий, навчання теж. Багато часу хлопці проводили на свіжому повітрі, навіть при вивченні англійської намагалися не сидіти в приміщенні. В цілому ми всім залишилися задоволені! Досвід свій повторимо! З приводу постійного навчання думаємо!

Смірнова Ольга та Дудінова Ірина

Сподобалося абсолютно все - нескінченні консультації, терплячі відповіді на одні й ті ж наші запитання, поради, розгляд всіх нюансів, підготовка документів. Все виявилося дуже зручно, швидко і легко. Зараз в моєму паспорті стоїть британська віза і скоро збудеться моя чергова мрія - я побачу Лондон !!!!. Спасибі вам величезне за це, за всю роботу, яку ви зробили для нас.

Любкіна Валерія

В International School of Creative Arts я приїжджала в літню школу, на два тижні-з 02.07 по 15.07. Я ділила кімнату з дівчинкою з Японії. Всі вчителі виявилися дуже привітними і товариськими. Ми вивчали Fine art, Grafic design, Fashion, 3d, а також кожен день у нас був урок англійської. Завдання з усіх предметів були дуже цікавими і захоплюючими. Також, іноді ми займалися спортом: грали в теніс, рухливі ігри, ходили на каток і в батутний центр. Дуже запам'яталися поїздки в Лондон та Оксфорд. У Лондоні ми відвідали університет Central Saint Martins, в який в майбутньому я хочу поступити. Відвідували музеї, галереї. Та й просто надихалися красою міст. За ці два тижні я знайшла друзів з інших країн, з ними ми продовжуємо спілкуватися через соц.мережі. Я дуже задоволена поїздкою, це був незабутній досвід!

slider

+380979425674

+44 7811 88 5555

info@viknovlondon.com

5E Horseferry Road,

Westminster, London, SW1P 2EY

Tel. +44 7811 88 5555

вул. Озаркевича 4

Україна , м.Львів

Тел. +380979425674